images

Bilgisayar / Server Destek Hizmetleri

Ofiste işler yolunda mı? Peki ya bilgisayar, internet, server ve yazıcılarınız?

Ofisiniz, bilgisayarlar, server, internet ve yazıcılarınız günlük iş akışınızda sizin yardımcınız olmalı ve yardımcılarınızın düzenli çalışabilmesi için destek olmak bizim işimiz!

Bilgisayar destek konusundaki deneyimlerimiz size iyi gelecek!

Peki bunu nasıl yapıyoruz? Öncelikle ofisinizde bilgisayar, internet ve yazıcılar sorun çıkardığında bu sorunun çözümünü uzman ellere bırakma kararı almanız gerekmekte. İşte tam o noktada İnasya deneyimi devreye giriyor ve sizlere, ofis ihtiyaçlarınıza göre bir teklif sunuyoruz. Teknik tanışma toplantımızın ardından sizlere aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz;

1.    Çağrı Başına Yerinde Destek

2.    Uzak Bağlantılı Destek

3.    Bakım Anlaşması

ÇAĞRI BAŞINA YERİNDE DESTEK

Ofisinizde bilgisayar destek ihtiyaçlarınız çok sık değilse bu seçenek sizin için uygun olabilir. Bakım anlaşması olmayan firmalar için verdiğimiz hizmettir. Oluşan sorun için http://support.inasya.com/   üzerinden dolduracağınız destek talebi veya acil durumlarda çağrı ile yerinde müdahale edilerek sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşturulur. Yaptığınız destek talebine ve çözümün süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.


UZAK BAĞLANTILI DESTEK

Teknoloji destek ihtiyaçlarınıza uzaktan bağlanarak da çözüm bulabiliriz. Probleminiz telefonla veya uzaktan bağlantı yapılarak çözümlenir. Böylelikle çözümleriniz gecikmez. Bakım anlaşması olmayan firmalar için verdiğimiz hizmettir. Yaptığınız destek talebine ve çözümün süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek,

Ücretsiz Teklif Alabilirsin.