images

IT Destek ve Bakım Anlaşması

Bilgisayar sistemleri, e-postalar, printer ve çevre birimleri iş hayatımızın vazgeçilmez unsurları olmuşlardır. Şirketlerin sistemlerinin aksaması şirketlere zaman ve para kaybına sebebiyet vermektedir. Sistemlerinizin stabil çalışması için sisteminizin devamlı gözetim altında tutulması önem arz etmektedir. Kurumsal Bakım Anlaşması tam olarak bu ihtiyaçların çözümüne verilen isimdir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması kapsamında şirketinizin sahip olduğu tüm bilgisayarlar, yazıcılar, serverlar, güvenlik yazılım ve donanımları kısacası iş akışınızdaki tüm dijital cihazlar ve yazılımlar İnasya BT tarafından bakım ve güvence altına alınır. İnasya BT sadece cihaz bakımlarını değil, şirketiniz için hayati öneme sahip olan datalarınızı da korur ve şirketinizi en güncel teknolojide tutmak için size gerekli olan tüm danışmanlık hizmetlerini Kurumsal Bakım Anlaşması kapsamında sağlar.


Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Sistemlerinde veya kullanıcı bilgisayarlarında bir sorunla karşılaştıklarında mümkün olan en kısa süre de müdahale edilir ve sorunları giderilir. Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz sürpriz sorunlarla karşılaşmazlar çünkü sistemleri ve bilgisayarları sürekli kontrol altında tutulduğundan sorun yaşanmadan önce tespit edilir ve iş aksamasına sebep olmadan sorun ortadan kaldırılır. Kurumsal Bakım Anlaşması şirketiniz için de maliyet avantajı sağlar. Şirketinizin ne kadar servise ihtiyacı olursa olsun ay sonunda sözleşme şartlarına bağlı kalınarak anlaşılan sabit ücreti ödersiniz.

Bizimle iletişime geçerek,

Ücretsiz Teklif Alabilirsin.